P051M-2LJ-178-80 Hirose
  • Part Number: P051M-2LJ-178-80
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CABLE ASSY JACK-JACK RG178 80MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about P051M-2LJ-178-80 Hirose
    P051M-2LJ-178-80 Hirose
    P051M-2LJ-178-80 is manufactured by Hirose and is categorized in the RF Coaxial Cables category. P051M-2LJ-178-80 is described as CABLE ASSY JACK-JACK RG178 80MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD