NX60TB-15SAA3-SP(51) Hirose
  • Part Number: NX60TB-15SAA3-SP(51)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RECEPT 15POS 0.3MM SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about NX60TB-15SAA3-SP(51) Hirose
    NX60TB-15SAA3-SP(51) Hirose
    NX60TB-15SAA3-SP(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. NX60TB-15SAA3-SP(51) is described as CONN RECEPT 15POS 0.3MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"