NX60TB-15SAA3-SP(50) Hirose
  • Part Number: NX60TB-15SAA3-SP(50)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RECEPT 15POS 0.3MM SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about NX60TB-15SAA3-SP(50) Hirose
    NX60TB-15SAA3-SP(50) Hirose
    NX60TB-15SAA3-SP(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. NX60TB-15SAA3-SP(50) is described as CONN RECEPT 15POS 0.3MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE