NX60T-25SAA-SH(50) Hirose
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about NX60T-25SAA-SH(50) Hirose
    NX60T-25SAA-SH(50) Hirose
    NX60T-25SAA-SH(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Uncategorized Tools category. NX60T-25SAA-SH(50) is described as CONN RECEPT 25POS. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE