MQ212B-10PR Hirose
  • More about MQ212B-10PR Hirose
    MQ212B-10PR Hirose
    MQ212B-10PR is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. MQ212B-10PR is described as CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM