MQ212B-10P Hirose
  • Available: 1,960
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MQ212B-10P Hirose
    MQ212B-10P Hirose
    MQ212B-10P is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. MQ212B-10P is described as CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM