MQ212A-10PT Hirose
  • More about MQ212A-10PT Hirose
    MQ212A-10PT Hirose
    MQ212A-10PT is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. MQ212A-10PT is described as CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"