MDF7I-3P-2.54DSA(01) Hirose
  • More about MDF7I-3P-2.54DSA(01) Hirose
    MDF7I-3P-2.54DSA(01) Hirose
    MDF7I-3P-2.54DSA(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. MDF7I-3P-2.54DSA(01) is described as CONN HDR 3POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Board Rectangular Connector Spacers from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Board Rectangular Connector Spacers
    Board Connectors
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE