MDF7C-5P-2.54DSA(01) Hirose
  • Available: 179
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MDF7C-5P-2.54DSA(01) Hirose
    MDF7C-5P-2.54DSA(01) Hirose
    MDF7C-5P-2.54DSA(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. MDF7C-5P-2.54DSA(01) is described as CONN HDR 5POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Board Rectangular Connector Spacers from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Board Rectangular Connector Spacers
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC