MDF7C-24P-2.54DSA(52) Hirose
  • More about MDF7C-24P-2.54DSA(52) Hirose
    MDF7C-24P-2.54DSA(52) Hirose
    MDF7C-24P-2.54DSA(52) is manufactured by Hirose and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. MDF7C-24P-2.54DSA(52) is described as CONN HDR 24POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE