MDF7C-13P-2.54DSA(55) Hirose
  • More about MDF7C-13P-2.54DSA(55) Hirose
    MDF7C-13P-2.54DSA(55) Hirose
    MDF7C-13P-2.54DSA(55) is manufactured by Hirose and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. MDF7C-13P-2.54DSA(55) is described as CONN HDR 13POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK