MDF7C-10P-2.54DSA(55) Hirose
  • More about MDF7C-10P-2.54DSA(55) Hirose
    MDF7C-10P-2.54DSA(55) Hirose
    MDF7C-10P-2.54DSA(55) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. MDF7C-10P-2.54DSA(55) is described as CONN HDR 10POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE