MDF76TW-30S-1H(55) Hirose
  • More about MDF76TW-30S-1H(55) Hirose
    MDF76TW-30S-1H(55) Hirose
    MDF76TW-30S-1H(55) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. MDF76TW-30S-1H(55) is described as CONN RCPT 30POS 1MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH