MDF7-34D-2.54DSA(38) Hirose
  • More about MDF7-34D-2.54DSA(38) Hirose
    MDF7-34D-2.54DSA(38) Hirose
    MDF7-34D-2.54DSA(38) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. MDF7-34D-2.54DSA(38) is described as CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"