MDF7-22DP-2.54DSA Hirose
  • More about MDF7-22DP-2.54DSA Hirose
    MDF7-22DP-2.54DSA Hirose
    MDF7-22DP-2.54DSA is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. MDF7-22DP-2.54DSA is described as CONN HDR 22POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK