MDF7-22D-2.54DSA(55) Hirose
  • More about MDF7-22D-2.54DSA(55) Hirose
    MDF7-22D-2.54DSA(55) Hirose
    MDF7-22D-2.54DSA(55) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. MDF7-22D-2.54DSA(55) is described as CONN RECEPT 22POS DOUBLE GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK