MDF7-12S-2.54DSA(55) Hirose
  • Available: 1,017
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MDF7-12S-2.54DSA(55) Hirose
    MDF7-12S-2.54DSA(55) Hirose
    MDF7-12S-2.54DSA(55) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. MDF7-12S-2.54DSA(55) is described as CONN RECEPT 12POS SINGLE TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE