MD60X-19P Hirose
  • More about MD60X-19P Hirose
    MD60X-19P Hirose
    MD60X-19P is manufactured by Hirose and is categorized in the USB/DVI/HDMI Connectors category. MD60X-19P is described as CONN RCPT HDMI 19 POS. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> USB/DVI/HDMI Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  USB/DVI/HDMI Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS