LX40-12BS(4.0) Hirose
  • Available: 1,714
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LX40-12BS(4.0) Hirose
    LX40-12BS(4.0) Hirose
    LX40-12BS(4.0) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Accessories category. LX40-12BS(4.0) is described as CONN CABLE BUSHING 4.0MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Accessories from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Accessories
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"