JRC16BJ-14S(71) Hirose
  • More about JRC16BJ-14S(71) Hirose
    JRC16BJ-14S(71) Hirose
    JRC16BJ-14S(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. JRC16BJ-14S(71) is described as CONN JACK 14POS INLINE SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP