JR25WR-24S Hirose
  • Part Number: JR25WR-24S
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RCPT WATERPROOF 24POS FMALE
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about JR25WR-24S Hirose
    JR25WR-24S Hirose
    JR25WR-24S is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. JR25WR-24S is described as CONN RCPT WATERPROOF 24POS FMALE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG