JR21PK-16S(71) Hirose
  • Available: 6
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about JR21PK-16S(71) Hirose
    JR21PK-16S(71) Hirose
    JR21PK-16S(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. JR21PK-16S(71) is described as CONN SOCKET 16POS SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM