HRMJ-X.FL-068K3TS-A-300RS Hirose
  • Part Number: HRMJ-X.FL-068K3TS-A-300RS
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CBL ASSEM X.FL - SMA JACK 300MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about HRMJ-X.FL-068K3TS-A-300RS Hirose
    HRMJ-X.FL-068K3TS-A-300RS is manufactured by Hirose and is categorized in the RF Coaxial Cables category. HRMJ-X.FL-068K3TS-A-300RS is described as CBL ASSEM X.FL - SMA JACK 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"