HR30-8P-12P(71) Hirose
  • Part Number: HR30-8P-12P(71)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN PLUG 12POS MALE SOLDER
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • Available: 1,256
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HR30-8P-12P(71) Hirose
    HR30-8P-12P(71) Hirose
    HR30-8P-12P(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR30-8P-12P(71) is described as CONN PLUG 12POS MALE SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM