HR30-7R-10PC(71) Hirose
  • Available: 440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HR30-7R-10PC(71) Hirose
    HR30-7R-10PC(71) Hirose
    HR30-7R-10PC(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connector Housings category. HR30-7R-10PC(71) is described as CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB