HR30-7JB-12PC Hirose
  • Available: 906
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HR30-7JB-12PC Hirose
    HR30-7JB-12PC Hirose
    HR30-7JB-12PC is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connector Housings category. HR30-7JB-12PC is described as CONN JACK HSG MALE 12POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A