HR25-9TR-20S Hirose
  • Part Number: HR25-9TR-20S
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RECEPT 20POS FMALE PANEL MT
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about HR25-9TR-20S Hirose
    HR25-9TR-20S Hirose
    HR25-9TR-20S is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR25-9TR-20S is described as CONN RECEPT 20POS FMALE PANEL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM