HR25-9TJ-20PC(72) Hirose
  • More about HR25-9TJ-20PC(72) Hirose
    HR25-9TJ-20PC(72) Hirose
    HR25-9TJ-20PC(72) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connector Housings category. HR25-9TJ-20PC(72) is described as CONN JACK HSG MALE 20POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM