HR25-9J-16S(72) Hirose
  • Part Number: HR25-9J-16S(72)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN JACK 16POS FEMALE SOLDER
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about HR25-9J-16S(72) Hirose
    HR25-9J-16S(72) Hirose
    HR25-9J-16S(72) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR25-9J-16S(72) is described as CONN JACK 16POS FEMALE SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE