HR22-12WTRA-20S(73) Hirose
  • Part Number: HR22-12WTRA-20S(73)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RECEPT 20POS FEMALE SDLR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • Available: 103
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HR22-12WTRA-20S(73) Hirose
    HR22-12WTRA-20S(73) Hirose
    HR22-12WTRA-20S(73) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR22-12WTRA-20S(73) is described as CONN RECEPT 20POS FEMALE SDLR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP