HR22-12WTPA-20P(73) Hirose
  • Part Number: HR22-12WTPA-20P(73)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN PLUG 20POS INLINE PIN
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about HR22-12WTPA-20P(73) Hirose
    HR22-12WTPA-20P(73) Hirose
    HR22-12WTPA-20P(73) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR22-12WTPA-20P(73) is described as CONN PLUG 20POS INLINE PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"