HR10G-10R-12P(74) Hirose
  • Part Number: HR10G-10R-12P(74)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RCPT 12POS JAM NUT PIN
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about HR10G-10R-12P(74) Hirose
    HR10G-10R-12P(74) Hirose
    HR10G-10R-12P(74) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10G-10R-12P(74) is described as CONN RCPT 12POS JAM NUT PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM