HR10A-13TR-20SB(74) Hirose
  • Part Number: HR10A-13TR-20SB(74)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RECEPT 20POS FMALE PCB GOLD
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about HR10A-13TR-20SB(74) Hirose
    HR10A-13TR-20SB(74) Hirose
    HR10A-13TR-20SB(74) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-13TR-20SB(74) is described as CONN RECEPT 20POS FMALE PCB GOLD. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM