HR10A-13TR-20SB(01) Hirose
  • Part Number: HR10A-13TR-20SB(01)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RECEPT 20POS FMALE PCB GOLD
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about HR10A-13TR-20SB(01) Hirose
    HR10A-13TR-20SB(01) Hirose
    HR10A-13TR-20SB(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-13TR-20SB(01) is described as CONN RECEPT 20POS FMALE PCB GOLD. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A