HR10A-13TR-20S(73) Hirose
  • Part Number: HR10A-13TR-20S(73)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RCPT 20POS JAM NUT SKT
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about HR10A-13TR-20S(73) Hirose
    HR10A-13TR-20S(73) Hirose
    HR10A-13TR-20S(73) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-13TR-20S(73) is described as CONN RCPT 20POS JAM NUT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"