HR10A-13TPD-20S(74) Hirose
  • Part Number: HR10A-13TPD-20S(74)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN PLUG 20POS FMALE SOLDER GLD
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • Available: 15
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HR10A-13TPD-20S(74) Hirose
    HR10A-13TPD-20S(74) Hirose
    HR10A-13TPD-20S(74) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-13TPD-20S(74) is described as CONN PLUG 20POS FMALE SOLDER GLD. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE