HR10A-13R-20SB Hirose
  • Part Number: HR10A-13R-20SB
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RECEPT 20POS FEMALE DIP
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about HR10A-13R-20SB Hirose
    HR10A-13R-20SB Hirose
    HR10A-13R-20SB is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-13R-20SB is described as CONN RECEPT 20POS FEMALE DIP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE