HR10A-13R-20S(73) Hirose
  • Part Number: HR10A-13R-20S(73)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RECEPT 20POS FEMALE SOLDER
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • Available: 624
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HR10A-13R-20S(73) Hirose
    HR10A-13R-20S(73) Hirose
    HR10A-13R-20S(73) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-13R-20S(73) is described as CONN RECEPT 20POS FEMALE SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC