HR10A-13PA-20P(01) Hirose
  • Part Number: HR10A-13PA-20P(01)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN PLUG 20POS MALE SOLDER GOLD
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about HR10A-13PA-20P(01) Hirose
    HR10A-13PA-20P(01) Hirose
    HR10A-13PA-20P(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-13PA-20P(01) is described as CONN PLUG 20POS MALE SOLDER GOLD. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK