HR10A-10WTP-12S(74) Hirose
  • Part Number: HR10A-10WTP-12S(74)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN PLUG 12POS FEMALE SLD GOLD
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • Available: 9
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HR10A-10WTP-12S(74) Hirose
    HR10A-10WTP-12S(74) Hirose
    HR10A-10WTP-12S(74) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-10WTP-12S(74) is described as CONN PLUG 12POS FEMALE SLD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM