HR10A-10TR-12S Hirose
  • Part Number: HR10A-10TR-12S
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RECEPT 12POS FEMALE SOLDER
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about HR10A-10TR-12S Hirose
    HR10A-10TR-12S Hirose
    HR10A-10TR-12S is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-10TR-12S is described as CONN RECEPT 12POS FEMALE SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM