HR10A-10R-12SD(01) Hirose
  • Part Number: HR10A-10R-12SD(01)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RECEPT 12POS FMALE DIP GOLD
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about HR10A-10R-12SD(01) Hirose
    HR10A-10R-12SD(01) Hirose
    HR10A-10R-12SD(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-10R-12SD(01) is described as CONN RECEPT 12POS FMALE DIP GOLD. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM