HR10A-10R-12SADL Hirose
  • Part Number: HR10A-10R-12SADL
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RCPT 12POS PNL MNT SKT SILV
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about HR10A-10R-12SADL Hirose
    HR10A-10R-12SADL Hirose
    HR10A-10R-12SADL is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-10R-12SADL is described as CONN RCPT 12POS PNL MNT SKT SILV. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT