HR10A-10R-10P(74) Hirose
  • Part Number: HR10A-10R-10P(74)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RECEPT 10POS MALE SLD GOLD
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • Available: 88
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HR10A-10R-10P(74) Hirose
    HR10A-10R-10P(74) Hirose
    HR10A-10R-10P(74) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-10R-10P(74) is described as CONN RECEPT 10POS MALE SLD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM