HR10A-10P-12S(73) Hirose
  • Part Number: HR10A-10P-12S(73)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: 12 CONTACT PLUG W/SOCKET INSERT
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • Available: 26,174
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HR10A-10P-12S(73) Hirose
    HR10A-10P-12S(73) Hirose
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM