HR10A-10P-12P(74) Hirose
  • Part Number: HR10A-10P-12P(74)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN PLUG 12POS MALE SOLDER GOLD
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • Available: 721
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HR10A-10P-12P(74) Hirose
    HR10A-10P-12P(74) Hirose
    HR10A-10P-12P(74) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. HR10A-10P-12P(74) is described as CONN PLUG 12POS MALE SOLDER GOLD. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM