HNC2-2.5P-4DSL(55) Hirose
  • Available: 22,086
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HNC2-2.5P-4DSL(55) Hirose
    HNC2-2.5P-4DSL(55) Hirose
    HNC2-2.5P-4DSL(55) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HNC2-2.5P-4DSL(55) is described as CONN PIN HDR 2.5MM 4POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE