HNC2-2.5P-4DS(01) Hirose
  • More about HNC2-2.5P-4DS(01) Hirose
    HNC2-2.5P-4DS(01) Hirose
    HNC2-2.5P-4DS(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HNC2-2.5P-4DS(01) is described as CONN PIN HDR 2.5MM 4POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL