HNC2-2.5P-3DSL(02) Hirose
  • More about HNC2-2.5P-3DSL(02) Hirose
    HNC2-2.5P-3DSL(02) Hirose
    HNC2-2.5P-3DSL(02) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HNC2-2.5P-3DSL(02) is described as CONN HDR 3POS 2.5MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE