HNC2-2.5P-2DSL(02) Hirose
  • More about HNC2-2.5P-2DSL(02) Hirose
    HNC2-2.5P-2DSL(02) Hirose
    HNC2-2.5P-2DSL(02) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HNC2-2.5P-2DSL(02) is described as CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"